+38 (098) 890 28 25 fd@bigtab.com.ua

Сенсорні системи "BigTab"

BigTab demo H554k
BigTab Demo H55 4k
BigTab Demo v55 4k
BigTab Demo V55 4k
BigTab H55
BigTab H55
BigTab H42
BigTab H42
BigTab H55 game-table
BigTab H55 game-table
BigTab H42 game-table
BigTab H42 game-table
BigTab H55
BigTab V55
BigTab H42
BigTab V42
BigTab H32
BigTab V32
BigTab H32
BigTab V32 wood
BigTab V43
BigTab V42orange
BigTab t22
BigTab t22
BigTab t43
BigTab t43
BigTab t43 wood
BigTab t43 wood

Інтерактивне обладнання - це спеціальні високотехнологічні пристрої, які використовуються для підвищення якості обслуговування, навчання і отримання інформації в ознайомлювальних цілях. Звернувшись в компанію BigTab, Ви зможете купити інтерактивну панель найвищого якісного рівня, безпосередньо у виробника. Ціна виробу залежить від його функціональності, діагоналі, і індивідуальних потреб покупця.

Вертикальні сенсорні системи

Такого типу системи вважаються новинкою, яка дозволяє людині полегшити його працю і заощадити фінансові кошти на роздруківку малоефективних флаєрів та банерів. Зручні панелі відрізняються компактністю, вони точно привернуть цільову аудиторію, створять певний імідж компанії. Наша фірма пропонує Вашій увазі тач панель, що повністю підходить під певні параметри. З її допомогою можна зробити впевнений крок на шляху до успіху.

Галузь застосування

Сенсорні панелі використовуються в різних сферах діяльності, вони несуть освітню, розважальну, інформаційну та рекламну мету. Найпоширеніші місця їх монтування:

 • Клуби, ресторани, кафе. Таке обладнання - ефективний інструмент у процесі просування бізнесу (потенційний клієнт отримує інформацію про вигідні пропозиції та акції, про послуги і товари в цілому).
 • Освітні заклади. За допомогою панелей можна підвищити рівень знань студентів і учнів за мінімальний час. Кінетичне, слухове і візуальне сприйняття дозволяють швидко і якісно засвоїти ту чи іншу інформацію.
 • Віддалений офіс. Сучасні технології дають можливість економити кошти під час розвитку власного бізнесу. Створення віддаленого місця для роботи співробітників не тільки економить час, але ще і матеріальні засоби. Інтерактивна сенсорна панель - ефективна альтернатива ведення справ: рівень ефективності підвищується, всі процеси значно спрощуються.
 • Розважальні зони. Тач панелі можуть використовуватися під час різних фестивалів сучасної музики, дитячих свят та інших заходів.
 • Готелі. Гості сповіщаються про різні послуги, особливості місць для тимчасового проживання, розклад заселення / виселення, і т.п.
 • Аеропорт, залізничний або автовокзал. Встановленням обладнання можна значно полегшити життя пасажирам. Система надає всі необхідні дані про населений пункт, розклад пересування транспорту за встановленим маршрутом, цікаві події міста та країни, найближчі магазини.
 • Соціальні організації та бізнес-центри. Інтерактивні стенди забезпечать відвідувачів усією необхідною інформацією про установи, розміщення тих чи інших фахівців, компанії.
 • Якщо купити інформаційний термінал або панель в музей, можна надавати відвідувачам більше інформації про експонати, сповіщати про тимчасові презентації колекцій, виставки.
 • Гіпермаркети і торгово-розважальні центри. Підходить для ознайомлення з планом ТРЦ, отримання інформації про розташування магазину того чи іншого бренду, перегляду рекламних роликів.
 • Виставки, бізнес-форуми, тренінги, саміти, засідання політичного плану, різні заходи політичного, а також економічного спрямування.

Мультитач стіл

Мультимедійний стіл - інтерактивна система з можливістю взаємодії декількох користувачів. Пристрій працює на програмному забезпеченні, та включає в себе різні системи, інструменти, програми, також є проектор і комп'ютер, завдяки якому і функціонує апарат. Керується стіл-планшет дуже просто - достатньо легкого дотику пальця. Зручний мультитач відмінно реагує на задані команди, а перемикання між додатками проводиться дуже швидко. Завдяки своєму сучасному дизайну, стіл всюди буде гармонійно виглядати, незалежно від стилю, в якому виконаний інтер'єр.

Сфери застосування

Насправді, девайс такого плану затребуваний майже у всіх сферах діяльності людини. Його застосовують в якості ефективного інструменту для успішного ведення бізнесу, незалежно від його напряму. Інтерактивні функції допоможуть організувати презентацію в торгових комплексах, музеях, рекламних бюро. Дана інновація може бути актуальною для меблевих салонів, агентств нерухомості, розважальних закладів, освітніх установ, проектних організацій.

Якщо купити сенсорний стіл, можна створити спільний переговорний простір, місце для моделювання задач і планування, показу діаграм, слайдів, роликів. Девайс є найкращим рішенням для організації віддаленого офісу. Тач-стіл допоможе доступнішим чином доносити інформацію, економити фінанси і час.

Головні характеристики інтерактивного столу:

 • З огляду на високі характеристики міцності і показники зносостійкості, його можна використовувати як класичний стіл. Грані виробу можуть виготовлятися з дерев'яної або металевої сировини.
 • Можна використовувати не тільки для справ, а й в розважальних цілях. Гра з кількома учасниками стане відмінним варіантом для веселого проведення часу.
 • Поверхня апарату вкрита молотковою емаллю і стійка до впливу вологи.
 • Якщо стіл потрібно розмістити в громадському місці, є опція додаткового захисту.
 • Є можливість отримувати інформацію з будь-якого носія даних, взаємодіяти з іншим обладнанням такого ж спрямування.
 • Можна вільно підключитися до безкрайньої мережі Інтернет.
 • Має можливість моделювати різного роду об'єкти (з урахуванням площі, ширини, висоти, і інших параметрів).
 • Є опція обертати на 360 градусів, зменшувати і збільшувати виведене зображення.
 • 4К роздільна здатність, велика яскрава поверхня з інтерфейсом Full Touch.

Доступне інтерактивне обладнання за адекватною ціною

Якщо придбати інтерактивний пристрій у виробника, Ви точно отримаєте найвищий якісний рівень за адекватною, не завищеною ціною. У нас є в продажу вже готові моделі такого обладнання для виконання різних цілей.

Вам необхідна розробка столу або панелі за індивідуальним планом? Без проблем! Звертайтеся до наших привітних менеджерів-консультантів! Вони не тільки оформлять заявку, але ще і допоможуть визначитися з тим, який варіант буде актуальний саме для Вас.