+38 (098) 890 28 25 fd@bigtab.com.ua

Хочете взяти в оренду BigTab? Заповніть форму - і наш фахівець допоможе Вам

З огляду на стрімкий розвиток технологій, постійно з'являються нові гаджети і пристосування, які непомітно впроваджуються в повсякденне життя сучасної людини.

Не маєте уявлення, як залучити партнерів, звернути на себе увагу громадськості і клієнтів, провести ефективний тренінг співробітників? Оренда сенсорних екранів і іншого інтерактивного устаткування точно з цим допоможе!

Розглянемо найбільш поширене обладнання такого плану.

Рекламний промо-робот

Поки найменш популярне обладнання на сьогоднішній день. З його допомогою можна урізноманітнити презентацію або захід, здивувати майбутніх клієнтів та іноземних партнерів. У комплекті з роботом обов'язково надаються: динаміки, різного роду датчики, сенсорний дисплей, камера, мікрофон, і ряд інших, не менш важливих дрібниць.

Ось основні характеристики промо-робота:

Даний варіант буде ідеальним для того, щоб не випробовувати терпіння людей настирливими питаннями та інформацією від промоутерів.

Интерактивні сенсорні панелі

Основні плюси сенсорних дисплеїв у порівнянні зі стандартними моніторами - надійність і ергономічність. Оренда тач панелей - дуже популярна послуга серед промислових та торговельних підприємств, медичних установ, готельних комплексів, ресторанів, барів і кафе.

Де використовуються такого роду девайси?

На різних конференціях, тренінгах, бізнес-зустрічах, щоб візуалізувати проект компанії або ознайомити потенційних покупців з новими акційними пропозиціями і продукцією.

У клініках. Пристрій може бути задіяний в процесі проведення досліджень, контролю та аналізу стану хворого.

Якщо взяти тач панель в оренду, можна автоматизувати роботи, і контролювати їх хід на різних промислових підприємствах.

Інтерактивні сенсорні панелі часто встановлюються для спрощення отримання тієї чи іншої інформації, оплати замовлень, прискорення процесів в сфері обслуговування.

Прозорий екран

Цей особливий екран відрізняється тим, що працює без ламп підсвітки. На його поверхні може не тільки відображатися яскрава картинка або кидатися в очі анімація, але і сам товар, що знаходиться за дисплеєм. Так, при грамотному підході, можна успішно поєднувати реальний продукт з виведеним зображенням.

Сфери застосування

Прозорі екрани інтегруються в:

Вигідна оренда інтерактивного устаткування в Україні

Якщо Вам необхідна вигідна оренда інтерактивної панелі або будь-якого іншого обладнання такого плану, Ви перебуваєте на правильному ресурсі! Звертайтесь до наших висококваліфікованих менеджерів-консультантів, і вони допоможуть підібрати актуальний саме у Вашому випадку варіант.

Отправлено!